Кухонна мийка Blanco DANA 6 (525323)
Код товару: 4515-01
Кухонна мийка Blanco DANA 6 (525323)
Код товару: 4515-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
6 260 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200
Мийка Blanco Dana 6 виконана з нержавіючої сталі товщиною 0.6 мм і підходить для установки в кухонну шафу шириною 60 см. Глибина чаші мийки становить 16 см. Модель Dana 6 525 323 виробляється на заводі Blanco в Німеччині.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DANA 6 (525323)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь полірована |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь полірована |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Простора, зручна раковина з нержавіючої сталі з майданчиком під змішувач Привабливий сучасний дизайн |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 60,5 см |
| Глибина чаші: | 15,8 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

