Кріплення для телевізора Vogels MA4000
Кріплення для телевізора Vogels MA4000
-
1 799 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Для телевізорів з розміром екрану до 80 дюймів (203 см)
Використовуючи настінний кронштейн МА4000, ви захистите свій дуже великий телевізор від пошкодження або крадіжки. Цей міцний і надійний настінний кронштейн призначений для телевізорів з розміром екрану від 40 до 80 дюймів (від 102 до 203 см) і вагою до 80 кг.
Плоскі настінні кріплення для ситуацій, коли простір має значення
Плоский настінний кронштейн серії М - це ідеальне рішення, якщо потрібно звільнити якомога більше простору. Вам буде приємно не тільки дивитися телевізор, але і мати додатковий простір в кімнаті, коли він вимкнений.
Серія М: міцні і прості рішення для настінного монтажу
Захистіть свій телевізор, надійно закріпивши його на стіні за допомогою кріплень для телевізора Vogel's серії М. У всіх настінних кронштейнів цієї серії міцна, якісна і надійна конструкція, тому вони захистять ваш телевізор від випадкових ушкоджень. Серія М Vogel's: безпека перш за все і за розумною ціною.
Характеристики, показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | настінне кріплення |
| Вид кріплення: | фіксоване |
| Максимальний стандарт VESA: | 600х400 |
| Мінімальна діагональ: | 40" |
| Максимальна діагональ: | 80" |
| Максимальне навантаження: | 80 кг |
| Мінімальна дистанція від стіни: | 30 мм |
| Максимальна дистанція від стіни: | 30 мм |
| Нахил: | немає |
| Поворот: | немає |
| Положення отворів (VESA): | - |
| Комплектація: | - |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

