Кухонна мийка Blanco DALAGO 6 (517320) сірий беж
Код товару: 4383-01
Прямолінійний дизайн — максимальна місткість чаші Містка чаша з інтегрованим переливом На широкій майданчику для установки змішувача поміститься дозатор миючого засобу, і щітка, і губка для миття посуду Сучасний прямолінійний дизайн Додаткові аксесуари: обробна дошка з масиву бука або з білого пластик
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DALAGO 6 (517320) сірий беж
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | сірий беж |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Сучасний прямолінійний дизайн Максимальна місткість чаші Містка чаша з інтегрованим переливом На широкій майданчику для установки змішувача поміститься дозатор миючого засобу, щітка і губка для миття посуду Сучасний прямолінійний дизайн Додатковий аксесуар: обробна дошка з масиву бука або з білого пластику |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 61,5 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

