Передзамовлення
-
19 030 грн
Ексклюзивний змішувач змішувач Blanco AVONA-S (521277) хром — це елегантний зразок хай-тек дизайну, який допоможе організувати комфортну робочу зону разом з мийкою. Кран оснащений високим висувним виливом, який зручно використовувати для догляду за мийкою, наповнення глибокого посуду і для інших побутових цілей.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco AVONA-S (521277) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24,8 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 190° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Гармонійне поєднання округлих і прямих форм Конический корпус з високим виливом Високоякісний металевий висувний вилив |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Шланг висувного виливу в металевому оплетенні Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача Зворотні клапани, що запобігають повернення води відповідно до EN 1717 |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 27,3 см |
| Ширина: | 4,8 см |
| Глибина: | 23,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

