Кухонний змішувач Blanco AVONA-S (521285) темна скеля
Код товару: 4163-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
21 420 грн
Змішувач Blanco AVONA-S (521285) темна скеля втілює у собі неперевершену німецьку якість, ефектний хай-тек дизайн і абсолютну ергономічність. Ексклюзивна палітра кольорів Silgranit дозволяє підібрати ідеальну комбінацію для мийки та оточення кухні. Змішувач з одноважільним керуванням оснащений висувною трубкою, а також аератором у вигляді насадки для боротьби з відкладеннями кальцію.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco AVONA-S (521285) темна скеля
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 24,8 см |
| Колір: | темна скеля |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 190° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Гармонійне поєднання округлих і прямих форм Конический корпус з високим виливом Високоякісний металевий висувний вилив |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібно отвір під змішувач Ø 35 мм Керамічний дисковий картридж Шланг висувного виливу в металевому оплетенні Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜ " Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Cтабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача Зворотні клапани, що запобігають повернення води відповідно до EN 1717 |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 27,3 см |
| Ширина: | 4,8 см |
| Глибина: | 23,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Оплата Частинами від ПриватБанку

