Кухонна мийка Blanco PLEON 6 (521686) сірий беж
Код товару: 4588-01
Стильна кухонна мийка Blanco Pleon 6 з лаконічним дизайном зможе стати вашим головним персональним помічником на кухні. Конструкція з глибокою прямокутною чашею призначена для врізної установки і має площадку для монтажу змішувача. Запатентований перелив C-overflow® демонструє особливу естетику і гігієнічність.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco PLEON 6 (521686) сірий беж
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | сірий беж |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Елегантність поза часом, лінійний дизайн Максимальний об'єм чаші завдяки збільшеній глибині Просторий майданчик під змішувач Легкість у догляді завдяки плавному переходу між елементами Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® Отводная арматура InFino® витончено інтегровані і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 61,5 см |
| Глибина чаші: | 22 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

