Кухонна мийка Blanco SUBLINE 350/350-U (523581) сірий беж
Код товару: 4984-01
Елегантна мийка Subline 350/350-U з двома однаковими чашами відмінно впишеться в сучасний дизайн кухонного простору. Вона відрізняється ергономічністю і дозволяє максимально ефективно організувати робочу зону. Завдяки міцному композитному матеріалу SILGRANIT забезпечується легкість в догляді за мийкою, яка дуже довго зберігає зовнішній вигляд в прекрасному стані. Концепція установки «під стільницю» дозволяє виконати монтаж швидко і без додаткових сложностей. Відвідна арматура InFino® з двома корзинчатими вентилями елегантно інтегрована і проста в догляді.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 350/350-U (523581) сірий беж
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 80 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 2 основні |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | сірий беж |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки Монтаж не вимагає додаткових витрат Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів Елегантний дизайн мийок Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень < br /> Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® Отводная арматура InFino® витончено інтегровані і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з двома корзинчатими вентилями 3 ½" набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 46 см |
| Ширина мийки: | 75,5 см |
| Глибина чаші: | 20 / 20 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

