Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-U (523432) антрацит
Код товару: 4632-01
Мийка Blanco Subline 500-U Black Edition (523432) виконана зі штучного каменю SILGRANIT® PuraDur® високої якості і підходить для установки в кухонну шафу шириною 60 см. Глибина чаші мийки становить 19 см. Модель Subline 500-U виробляється на заводі Blanco в Німеччині і на неї поширюється офіційна гарантія виробника протягом 5 років.
Дизайнерські мийки для монтажу під стільницю з матеріалу SILGRANIT® PuraDur®
- Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки
- Монтаж не вимагає додаткових витрат
- Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів
- Елегантний дизайн мийок
- Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень
- Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow®
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-U (523432) антрацит
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | антрацит |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Легкий монтаж з новою концепцією установки Елегантний дизайн Максимальна місткість чаш створює оптимальну ергономіку робочого процесу на кухні Ідеальне робоче місце доповнюється обробною дошкою і коландером з нержавіючої сталі |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ "(додатковий отвір в стільниці 14 мм) і переливом набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 46 см |
| Ширина мийки: | 53 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

