Кухонна мийка Blanco PLEON 5 (521669) темна скеля
Код товару: 4533-01
Мийка для кухні Blanco Pleon 5 з високоякісного штучного граніту має класичний прямокутний дизайн з плавними переходами для більш легкого догляду. Виріб має збільшену чашу з глибоким дном, що забезпечить найбільш комфортне використання і легко вмістить великогабаритний посуд.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco PLEON 5 (521669) темна скеля
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 50 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | темна скеля |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Елегантність поза часом, лінійний дизайн Концепція Split: глибока чаша розділена на 3 робочі зони Просторий майданчик під змішувач Легкість у догляді завдяки плавному переходу між елементами Елегантний і гігієнічний перелив C- overflow® Нова відвідна арматура InFino ™ - легкий догляд через відсутність додаткових зазорів |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями InFino ™ 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 51,5 см |
| Глибина чаші: | 22 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

