Кухонна мийка Blanco SUBLINE 400-F (523497) білий
Код товару: 4895-01
Мийки Blanco виготовлені з нового унікального матеріалу — SILGRANIT™ PuraDur™ II. Матеріал містить брудо- і водовідштовхувальні компоненти — наліт від води не залишається на поверхні і мийку завжди легко чистити. Підтримувати чистоту в мийці не складає труднощів — просто протріть Вашу мийку вологою губкою. Ці властивості зберігаються протягом усього періоду користування мийкою.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 400-F (523497) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врівень зі стільницею |
| База під мийку: | 50 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Максимальний об'єм чаші завдяки сучасним технологіям виробництва і установки Монтаж не вимагає додаткових витрат Чаші підстольний монтажу для вимогливих клієнтів Елегантний дизайн мийок Широкий вибір великих і малих чаш для різноманітних планувальних рішень < br /> Елегантний і гігієнічний перелив C-overflow® Отводная арматура InFino® витончено інтегровані і проста в догляді |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½"і переливом |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 42,7 см |
| Ширина мийки: | 42,7 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

