Кухонна мийка Blanco DALAGO 45 (517160) білий
Код товару: 4446-01
Blanco DALAGO 45 — це компактна, але в той же час містка мийка, яка стане відмінним рішенням для невеликої кухні. Ширина шафи для монтажу даної моделі мийки повинна становити не менше 45 см. Максимального обсягу чаша забезпечить комфорт, вміщуючи достатню кількість посуду, а широка майданчик дозволить розташувати змішувач та інші кухонні приналежності. Матеріал виробу SILGRANIT® PuraDur® є сучасним високоякісним композитним матеріалом, який стійкий до різного роду механічних пошкоджень і має прекрасні гігієнічні властивості. Антибактеріальний щит Hygiene + Plus знижує швидкість розмноження бактерій на поверхні мийки на 98%. Мийка Blanco DALAGO 45 доступна в десяти чудових кольорах, а також може бути доукомплектована додатковими аксесуарами, що підвищують функціональність виробу.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco DALAGO 45 (517160) білий
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна / під стільницю |
| База під мийку: | 45 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | білий |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Прямолінійний дизайн - максимальний обсяг чаші Містка чаша - максимальний комфорт навіть на невеликій кухні Просторий майданчик під змішувач дозволяє розташувати додаткові аксесуари і кухонне приладдя Сучасний лаконічний дизайн |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з клапаном-автоматом 3 ½ " |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 51 см |
| Ширина мийки: | 46,5 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

