Кухонна мийка Blanco ANDANO 340-U (522955)
Код товару: 5013-01
Кухонна мийка Blanco ANDANO 340-U (522955)
Код товару: 5013-01
Передзамовлення
Передзамовлення
-
13 360 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200Кухонні мийні центри Blanco об'єднують в собі різні аспекти для полегшення щоденної роботи: раціональне використання простору, ергономічність, простоту в догляді та звичайно ж чудовий дизайн. Мийка з нержавіючої сталі прекрасно поєднується з будь-яким дизайном інтер'єру. Основні характеристики мийок з нержавіючої сталі: класичний, завжди актуальний зовнішній вигляд, стійкість до корозії, стійкість до високих температур, безпеку й гігієнічність, стійкість до кислот та утворення плям, не змінює свого кольору, легкість в догляді.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco ANDANO 340-U (522955)
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | під стільницю |
| База під мийку: | 40 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Вид матеріалу: | нерж. сталь із дзеркальною поліровкою |
| Кількість чаш: | 1 основна |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | нерж. сталь з дзеркальним поліруванням |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Досконала композиція візуальних і функціональних елементів Гармонійно підібрані радіуси закруглень поверхонь і дзеркальна поліровка надають моделям сучасного вигляду Високоякісний прихований перелив C-overflow® і відвідна арматура InFino® елегантно інтегровані і дуже легкі в догляді Великий обсяг і максимальна корисна площа дна чаші Елегантні аксесуари: обробна дошка з сріблястого безпечного скла і коландер з нержавіючої сталі |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
відвідна арматура InFino® з корзинчатим вентилем 3 ½" і переливом набір кріплення (ущільнювач в набір не входить) |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 44 см |
| Ширина мийки: | 38 см |
| Глибина чаші: | 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |

