Кухонна мийка Blanco LEGRA 6S (522212) кава
Код товару: 4621-01
Полуторна кухонна мийка Blanco LEGRA 6S виготовлена з високоякісного композитному матеріалу SILGRANIT®. Містка основна чаша і широке крило з нековзною рельєфною поверхнею, забезпечать комфорт і зручність на основний робочій зоні кухні. У додатковій чаші можна розмістити коландер з нержавіючої сталі. Вона відмінно підходить для розморожування продуктів або розділення посуду. Модель Blanco LEGRA 6S доступна в шести кольорах, які відмінно поєднуються з інтер'єром кухні. Матеріал мийки складається на 80% з гранітної крихти, завдяки чому є неймовірно міцним і в той же час приємним на дотик, нагадуючи натуральний камінь. Поверхня виробу дуже важко подряпати або пошкодити випадковим ударом посуду. Грязе і водовідштовхувальні компоненти в складі матеріалу вироби забезпечать легкий догляд за мийкою протягом усього терміну служби.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco LEGRA 6S (522212) кава
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | класика |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 60 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | є |
| Колір: | кава |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Класична форма і сучасна функціональність Велика основна чаша і додаткова чаша |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 100 см |
| Глибина чаші: | 19 / 12 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

