Кухонний змішувач Blanco FONTAS II (527736) сатинова темна сталь
-
18 660 грн
Оновлений змішувач Blanco FONTAS II (527736) сатинова темна сталь має додатковий вилив для питної води, який керується окремим важелем. Простий стильний дизайн і широкий ряд кольорів матеріалу Silgranit дозволяють з легкістю інтегрувати модель в мийний центр сучасної кухні. Пристрій комплектується запатентованим розсікачем, який допомагає уникнути вапняних відкладень від води, а також стабілізуючою пластиною для збільшення стійкості всієї конструкції.
Переваги Blanco FONTAS II
- Зручний 2-в-1-змішувач з важелем холодної та гарячої води праворуч, і важелем для фільтрованої води ліворуч
- Гігієнічний: окремий вилив з додатковим носиком для фільтрованої води — не має змішування з водопровідною водою
- Компактність і практичність: зі змішувачем 3-в-1 не треба робити додаткові отвори для подачі фільтрованої води
- Вилив, що обертається на 360°, для більшої функціональності
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | SILGRANIT™ |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 26,7 см |
| Колір: | сатинова темна сталь |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | немає |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | є |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' Запатентований розсікач, що зменшує відкладення нальоту від води Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | Гнучкі шланги для підключення довжиною 450 мм з гайкою ⅜'' |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 30 см |
| Ширина: | 4,5 см |
| Глибина: | 20,5 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Набір декоративних елементів Blanco C-overflow та InFino® (206901) сатинова темна сталь
8 170 грн
Набір декоративних елементів Blanco C-overflow та InFino® (206900) сатинова темна сталь
4 560 грн

