Кухонна мийка Blanco METRA 9 (513273) антрацит
Код товару: 4796-01
Чистота ліній — максимальний комфорт
Привабливий для багатьох клієнтів прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT® PuraDur® II
Надзвичайно велика основна чаша і простора додаткова чаша підходять для миття посуду великих розмірів
На широкій майданчику для змішувача легко розмістити навіть кілька додаткових аксесуарів.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Привабливий для багатьох клієнтів прямолінійний дизайн у матеріалі SILGRANIT® PuraDur® II
Надзвичайно велика основна чаша і простора додаткова чаша підходять для миття посуду великих розмірів
На широкій майданчику для змішувача легко розмістити навіть кілька додаткових аксесуарів.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонна мийка Blanco METRA 9 (513273) антрацит
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип монтажу: | врізна |
| База під мийку: | 90 см |
| Форма: | прямокутна |
| Матеріал: | композит |
| Вид матеріалу: | SILGRANIT® PuraDur® |
| Кількість чаш: | 1 основна + 1 додаткова |
| Наявність крила: | немає |
| Колір: | антрацит |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Чистота ліній для максимального комфорту Привабливий прямолінійний дизайн Надзвичайно велика основна чаша і простора додаткова чаша підходять для миття посуду великих розмірів На широкій майданчику для змішувача легко розмістити навіть кілька додаткових аксесуарів |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: | відвідна арматура з двома корзинчатими вентилями 3 ½" |
| РОЗМІРИ | |
| Глибина мийки: | 50 см |
| Ширина мийки: | 86 см |
| Глибина чаші: | 19 / 19 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

