Кухонний змішувач Blanco MILA-S (519810) хром
Код товару: 4294-01
Змішувач Blanco MILA-S (519810) хром — відображення функціональності та стилю. Змішувач виконаний з керамічним дисковим картриджем, що обертається. Модель зручна та проста у використанні, легко підключається гнучкими шлангами. Має стабілізуючу пластину для підвищення стійкості змішувача. Виробляється із запатентованим розсікачем для зниження відкладень нальоту від води. Завдяки високому виливу значно спрощується наповнення ваз та великих каструль.
Переваги Blanco MILA-S
- Витончена форма виливу
- З висувним виливом
- Для зручного наповнення водою високих каструль та ваз
- Збільшений радіус дії завдяки виливу, що обертається на 360°
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Кухонний змішувач Blanco MILA-S (519810) хром
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | модерн |
| Тип змішувача: | одноважільний |
| Тип монтажу: | врізний |
| Форма виливу: | традиційна |
| Матеріал/покриття: | хромоване покриття |
| Запірний клапан: | керамічний дисковий картридж |
| Висота виливу: | 26,3 см |
| Колір: | хром |
| ФУНКЦІОНАЛ | |
| Поворотний вилив: | 360° |
| Висувний вилив: | є |
| Режим душ: | немає |
| Монтаж під вікно: | немає |
| Підключення к фильтру: | немає |
| ОСОБЛИВОСТІ: |
Висувний вилив в формі L Високий вилив дозволяє легко наповнювати великі каструлі або вази |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Потрібен отвір для змішувача Ø 35 мм Шланг висувного виливу у нейлоновому обплетенні Керамічний дисковий картридж Легке підключення гнучкими шлангами довжиною 350 мм з гайкою ⅜'' Зворотний клапан, що запобігає поверненню води відповідно до EN 1717 Сертифікат LGA Сертифікат DVGW |
| ГАБАРИТИ | |
| Висота: | 29,6 см |
| Глибина: | 20,8 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

