Кріплення для телевізора Vogels MA 4010
Кріплення для телевізора Vogels MA 4010
-
2 199 грн
Замовити по телефону:
0 (800) 404-200 Настінний кронштейн Vogels МА 4010 для телевізорів до 65 дюймів (165 см)
З настінним кріпленням MA4010 ви можете захистити свої великі телевізори від пошкоджень або крадіжки. Це міцне та надійне настінне кріплення підтримує телевізори з діагоналлю від 40 до 65 дюймів (від 102 до 165 см) та вагою до 60 кг.
Похилі настінні кріплення забезпечують зручне положення для перегляду
Похиле настінне кріплення серії M дозволяє закріпити телевізор високо на стіні і не заважати йому, зберігаючи при цьому зручне положення для перегляду. Похиле настінне кріплення також ідеально підходить для запобігання відбиткам і відблискам.
Серія М: міцні та прості рішення для настінного монтажу
Захистіть свій телевізор, надійно закріпивши його на стіні за допомогою кріплень для телевізора Vogel's серії М. У настінних кронштейнів цієї серії міцна, якісна та надійна конструкція, тому вони захистять ваш телевізор від випадкових пошкоджень. Серія М Vogel's: безпека насамперед та за розумною ціною.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Тип: | настінне кріплення |
| Вид кріплення: | похиле |
| Максимальний стандарт VESA: | 600х400 |
| Мінімальна діагональ: | 40" |
| Максимальна діагональ: | 65" |
| Максимальне навантаження: | 60 кг |
| Мінімальна дистанція від стіни: | 35 мм |
| Максимальна дистанція від стіни: | 35 мм |
| Нахил: | до 10° |
| Поворот: | немає |
| Положення отворів (VESA): |
100 x 100 мм 100 x 200 мм 200 x 100 мм 200 x 200 мм 200 x 300 мм 300 x 200 мм 300 x 300 мм 400 x 200 мм 400 x 300 мм 400 x 400 мм 500 x 200 мм 500 x 300 мм 500 x 400 мм 600 x 200 мм 600 x 300 мм 600 x 400 мм |
| Комплектація: |
Кронштейн для телевізора Комплект для монтажу телевізора Інструкції з монтажу Комплект для настінного монтажу |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |

