Духова шафа Electrolux EOA5220FOR
Електрична духова шафа Electrolux EOA5220FOR SurroundCook
Готування це мистецтво, а ви — митець. Rococo Electrolux — це вишуканий дизайн і смак. Це прилади саме для ваших страв. Від смаженини до фонданів: Electrolux — це відмінний смак і вигляд. Кухня та страви стануть мистецтвом.
Часткове каталітичне очищення - для повної чистоти потрібно лише протерти
Завдяки каталітичному очищенню задньої стінки духової шафи набуває особливого каталітичного пористого покриття, яке вбирає й окислює жир, а емальована поверхня залишається чистою. Тож вам потрібно лише протерти її вологою ганчіркою.
Використовуйте кожен сантиметр простору всередині — усе приготується рівномірно
Завдяки системі нагріву UltraFanPlus із великим вентилятором і напрямними потоку повітря, ваша страва готуватиметься рівномірно, незалежно від розташування всередині духової шафи.
Збільшений обсяг камери і деко максимального розміру
Ця духова шафа забезпечить приголомшливу свободу вибору, дозволивши готувати ще більше страв за раз. Тут є камера збільшеного обсягу, до дев'яти положень полиць.
Скляні дверцята, які легко підтримувати чистими
Скло дверцят цієї духової шафи дуже просто очищувати. Можна повністю зняти дверцята та скляні панелі і швидко їх очистити.
Потужний гриль
Гриль із подвійним контуром у цій духовій шафі допоможе швидко і легко досягти найкращих результатів приготування страв на грилю, навіть для менших порцій.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Дизайн: | колекція Rococo |
| Тип духової шафи: | електрична |
| Внутрішній об'єм: | 72 л |
| Тип керування: | механічне |
| Типи перемикачів: | поворотні |
| Дисплей: | немає |
| Таймер: | є, аналоговий |
| Кількість режимів нагріву: | 8 |
| Режими роботи духової шафи: |
Гаряче повітря Верхній + нижній нагрів Нижній нагрів Гриль Турбо-гриль Великий гриль Волога конвекція Піца |
| Регулювання температури: | 50 - 275 °C |
| Гриль: | є |
| Конвекція: | є |
| Функція пари: | немає |
| Мікрохвилі: | немає |
| Пароварка: | немає |
| Режим Sous-Vide: | немає |
| Термощуп: | немає |
| Автоматичні програми приготування: | немає |
| Спосіб очищення: | каталітична емаль |
| Тип напрямних: |
знімні дротові телескопічні на 1-му рівні |
| Автодоводчик дверцят: | немає |
| Кількість стекол дверцят: | 2 |
| Клас енергоспоживання: | A |
| Максимальна потужність підключення: | 2,78 кВт |
| КОМПЛЕКТАЦІЯ: |
Решітка: 1 шт. Неглибоке деко: 1 шт. Телескопічні напрямні: 1 пара |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 59х56х55 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 59,4х59,4х56,8 см |
| Вага: | 30 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | Італія |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

