Мікрохвильова піч Electrolux EMT25203OC
Нова вбудована мікрохвильова піч Electrolux EMT25203OC з грилем і великою внутрішньою камерою об'ємом 25 літрів подана в оригінальному стилі кухонної колекції Electrolux Rococo. Вишуканий дизайн приладу внесе яскравий акцент в інтер'єр кухні, гармонійно доповнюючи іншу техніку даної колекції. Крім дизайну, дана модель відрізняється широким функціоналом і практичним сенсорним керуванням, що полегшує догляд за приладом, за рахунок відсутності виступаючих елементів і щілин на панелі керування.
У мікрохвильовій печі Electrolux EMT25203OC можна не просто розігрівати їжу, але й готувати різноманітні страви з використанням режимів гриля, мікрохвиль, а також їх комбінації. Для ряду страв передбачені автоматичні програми приготування, при яких мікрохвильова піч самостійно встановлює необхідні налаштування для отримання найкращого результату. Все, що при цьому потрібно — вибрати продукт на панелі керування і натиснути кнопку старту.
Велика внутрішня камера здатна вмістити цілу курку для запікання на грилі, а внутрішнє освітлення, звуковий сигнал, чіткий цифровий дисплей та ергономічна ручка дверцят забезпечують комфорт у використанні даної мікрохвильової печі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм внутрішньої камери: | 25 л |
| Потужність мікрохвиль: | 800 Вт |
| Гриль: | є |
| Потужність гриля: | 1000 Вт |
| Конвекція: | немає |
| Внутрішнє покриття: | нержавіюча сталь |
| Кількість рівнів потужності: | 8 |
| Тип керування: | сенсорне |
| Внутрішня підсвітка: | є |
| Діаметр поворотного столу: | 31,5 см |
| Спосіб відкривання дверцят: | ручка |
| Відкриття дверцят: | вліво |
| Максимальна потужність підключення: | 1450 Вт |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Дизайнерська колекція Rococco Цифровий РК-дисплей Автоматичне розморожування Автоприготування Звуковий сигнал Решітка для гриля в комплекті |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): | 38х56х50 см |
| Габарити (ВхШхГ): | 38х59,5х37,9 см |
| Вага: | 22 кг |
| Колір: | шампань, латунь |
| Країна виробник: | Китай |
| Гарантія: | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |

