Діспоузер InSinkErator Model 66 являє собою прилад, що встановлюється в кухонну мийку замість штатного сифона і приєднується через зливний (випуск) отвір до системи каналізації. Дана модель позиціонується виробником, як подрібнювач для великих домашніх господарств.
Кухонний подрібнювач InSinkErator Model 66 призначений для переробки виключно харчових відходів:
- овочі: будь-які, присутні у вітчизняній кухні
- горіхи, яєчну шкаралупу, м'ясо
- рибу і морепродукти в т.ч. креветки, рибні, курячі, свинячі і яловичі кістки невеликих розмірів
- фрукти в т.ч. і з кісточками
- макарони, спагетті, рис, гречку тощо
Рекомендуємо подрібнювати невеликі жорсткі предмети: маленькі кістки, невеликі кісточки фруктів для кращого очищення подрібнювальної камери, а також цитрусові, кавунові кірки (порізати), кавові відходи, виноград.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Ви можете купити
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Подрібнювач відходів InSinkErator Model 66
у нас в Інтернет-магазині, обравши зручний для Вас спосіб
доставки та оплати.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію товару на свій розсуд.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм камери подрібнення: | 980 мл |
| Матеріал камери подрібнення: | нержавіюча сталь |
| Кількість стадій подрібнення: | 1 |
| Потужність двигуна: | 0,75 к. с. |
| Швидкість обертання диска: | 1425 об/хв |
| Вбудований пневмовимикач: | є |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Компактний дизайн корпусу Технологія зменшення шуму: негучна робота Пробка зливного отвору раковини: цільна нержавіюча сталь Знімна фільтруюча сітка Високомоментний індукційний двигун Dura-Drive™ Деталі подрібнювача та подрібнювальна камера з нержавіючої сталі Система Quick Lock® для швидкого та простого монтажу Захист від перевантажень |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 31,8 см |
| Діаметр: | 18,8 см |
| Вага: | 7,2 кг |
| Колір: | чорний |
| Країна виробник: | США |
| Гарантія: | 4 роки офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank
Оплата Частинами від ПриватБанку
Безкоштовна розстрочка від monobank
Переглянуті товари
Знятий з виробництва




