Подрібнювач відходів InSinkErator Model Evolution 100
-
27 999 грн
Діспоузер InSinkErator Model Evolution 100 являє собою прилад, що встановлюється в кухонну мийку замість штатного сифона і приєднується через зливний (випуск) отвір до системи каналізації. Подрібнювач ідеально підійде для великих домашніх господарств та зростаючих сімей.
Кухонний подрібнювач InSinkErator Model Evolution 100 призначений для переробки виключно харчових відходів:
- овочі: будь-які, присутні у вітчизняній кухні
- горіхи, яєчну шкаралупу, м'ясо
- рибу і морепродукти в т.ч. креветки, рибні, курячі, свинячі і яловичі кістки невеликих розмірів
- фрукти в т.ч. і з кісточками
- макарони, спагетті, рис, гречку тощо
Рекомендуємо подрібнювати невеликі жорсткі предмети: маленькі кістки, невеликі кісточки фруктів для кращого очищення подрібнювальної камери, а також цитрусові, кавунові кірки (порізати), кавові відходи, виноград.
Характеристики, що показані у відео, можуть відрізнятися в залежності від моделі.
Детальну інформацію про товар уточнюйте у менеджера з продажу. Мінімальне замовлення — 500 грн.
Обмін чи повернення товару належної якості протягом 14 днів.
| ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Об'єм камери подрібнення: | 1005 мл |
| Матеріал камери подрібнення: | нержавіюча сталь |
| Кількість стадій подрібнення: | 2 |
| Потужність двигуна: | 0,75 к. с. |
| Швидкість обертання диска: | 1425 об/хв |
| Вбудований пневмовимикач: | є |
| ФУНКЦІЇ ТА ОСОБЛИВОСТІ: |
Преміум дизайн корпусу Безшумна технологія Evolution Технологія зменшення шуму: тиха робота Багаторівнева система подрібнення Система автореверсу Пробка зливного отвору раковини: фільтруюча сітка з нержавіючої сталі Протимікробна, знімна фільтруюча сітка Управління роботою з використанням кришки для порційного подачі Високомоментний індукційний двигун Dura-Drive™ Деталі подрібнювача та подрібнювальна камера з нержавіючої сталі Система Quick Lock® для швидкого та простого монтажу Захист від перевантажень |
| ГАБАРИТИ, ВАГА, КОЛІР | |
| Висота: | 31,1 см |
| Діаметр: | 22,2 см |
| Вага: | 8,8 кг |
| Колір: | сірий |
| Країна виробник: | США |
| Гарантія: | 5 років офіційної гарантії від виробника |
Рекомендовані товари
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (524107) антрацит / нержавіюча сталь
33 290 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (524110) білий / нержавіюча сталь
33 290 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (524111) антрацит / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (524112) білий / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF/A SteelFrame (525999) чорний / нержавіюча сталь
44 680 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 350/350-U SILGRANIT (527830) вулканічний сірий
19 400 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-U SILGRANIT (527811) вулканічний сірий
17 760 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 340/160-U SILGRANIT (527819) вулканічний сірий
17 760 грн
Кухонна мийка Blanco SUBLINE 500-IF SteelFrame (525997) чорний / нержавіюча сталь
33 290 грн
Переглянуті товари




